Trenton Systems
Görev-Kritik Sistemleri
Günümüzün savaşçılarını güçlendiriyor ve hassas verileri belirsiz zaman ve çevre koşullarında koruyoruz.
Promet, Trenton Systems Türkiye Distribütörü Detaylı Bilgi
Trenton Systems
Yüksek Performanslı Bilgi İşlem
Müşteri odaklı yüksek performanslı bilgi işlem çözümlerinde dünya lideri Trenton Systems, COTS veya Özel, Savaşta Test Edilmiş Sağlamlık, Uzun Ömürlü Bileşenler ve PCIe Genişletme Kitleri sunmaktadır.
Promet, Trenton Systems Türkiye Distribütörü Detaylı Bilgi
Promet Bilişim
Bilişim Hizmetleri
null
null

Savunma

Havadan ve karadan araç veri analizi, askeri üs güvenliği, radar sistemleri, uydu iletişimi, silah sistemleri, elektronik savaş ve sinyal istihbaratı.

Detaylı Bilgi
null

Havacılık

İHA’ların, yer kontrol istasyonlarının, İHA’ların performansını artırıyor, pilot eğitim simülatörleri, savaş uçakları ve diğer insanlı uçaklar, jet fırlatma komut sistemleri ve hatta havaalanı bagaj tarayıcıları.

Detaylı Bilgi
null

Endüstriyel/Ticari

Endüstriyel otomasyon, AI/ML/DL büyük veri, montaj hattı izleme veya mobil veri toplama (DAQ) sistemini yüksek teknoloji ile donatıyoruz.

Detaylı Bilgi
Promet Bilişim
Trenton Systems
null

Trenton Systems

Promet Bilgi Sistemleri A.Ş. Yüksek Performanslı Dayanıklı Sistemler Üreten Atlanta, Georgia, ABD'de kurulu olan Trenton Systems Inc firmasının resmi Türkiye distribütörü olmuştur.
Trenton Systems Inc, Esnek ve Zorlu Uygulamalar için Ölçeklenebilir rugged sunucu sistemleri, disk üniteleri ve bilgisayar ürünleri üretmektedir.
Promet Bilişim
Neler Yapıyoruz
null
Kurumsal düzeyde veri merkezlerinin bilgi işlem, depolama ve ağ oluşturma yeteneklerini, endüstriyel ortamlarda, komuta merkezlerinde, kara taşıtlarında, uçaklarda, gemilerde ve daha fazlasında konuşlandırılabilen modüler, SWaP için optimize edilmiş kasada bütünleştirebiliyoruz. Dünya çapında, yüksek performanslı bilgi işlem çözümlerimiz tıp, telekomünikasyon, enerji, test ve ölçüm, üretim, endüstriyel otomasyon, savunma, havacılık, otomotiv ve eğlence sektörlerine hizmet ediyoruz.
İnanılmaz esnekliğimiz sayesinde çok çeşitli bir müşteri tabanına sahibiz. Trenton mühendisleri, verileri hızlı ve verimli bir şekilde dağıtan yüksek performanslı bilgi işlem çözümleri tasarlıyor. Gerçek veya neredeyse gerçek zamanlı olarak önemli kararlar almanızı sağlayacak performans Sunucu çözümleri üretilmektedir.
Trenton, savaşçıyı korumak ve teknolojik hale getirmek için güvenli HPC çözümleri geliştirmektedir. Aşırı derecede karmaşık bir siber savaş tiyatrosu tarafından şiddetlenen, giderek daha fazla veri bolluğu olan bir iş günüyle karşı karşıya kalan modern hizmet üyesinin ellerine Trenton System ürünleri teslim edilmektedir.
Silahlı kuvvetlerin tüm şubeleri, görev açısından kritik deniz, kara, hava, uzay ve siber uzay uygulamalarını çalıştırmak için bir Trenton HPC çözümü kullanıyor. ABD yapımı sistemler SWaP-C için optimize edilmiştir, askeri standartlara göre sertifikalandırılmıştır ve görev nerede gerçekleşirse gerçekleşsin eşsiz esneklik, ölçeklenebilir ve dayanıklılık sağlar.
  • Güvenilir HPC çözümleri ile, güvenli donanım, özelleştirilebilir bellenim kaynak kodu ve siber güvenlik yazılımı kullanarak şifreler, depolar ve korur ve hassas verilerinizi her ortamda güvende tutar.
  • Sahteciliğe Karşı Koruma Programı (CPP) ve tedarikçi inceleme süreci ile, sistemlerin oluşturması için kullanılan bileşenlerin en yüksek kalitede olmasını ve güvenilir kaynaklardan alınmasını sağlar.
  • Sürekli değişen bir savaş alanı için taktik HPC çözümleri tasarlama konusunda yılların deneyimine sahip şirket içi yazılım, mekanik ve elektrik mühendisleri ile ekip oluşturarak güvenle yapılandırmanızı sağlar.

Tanıtım Videomuz

Promet Şirketler Topluluğu