Yerinde Bakım

Anasayfa - Hizmetlerimiz - Yerinde Bakım
Promet Bilişim
Yerinde Bakım
null

Sunucu Kurulumu ve Bakımı Hizmetleri

Promet olarak geniş bir yelpazede sunucu, masaüstü ve thin client hizmetleri vermekteyiz. Microsoft, Linux sunucu ve iş istasyonları için bakım, yazılım desteği, danışmanlık ve projelerin yürütülmesi; müşterilerin bilgi işlem birimlerinde görevlendirilmek üzere teknisyen/mühendis dış kaynak (outsourcing) sağlamak hizmetlerimizden bazılarıdır.
Birçok kuruma hizmet vererek uzmanlaşan kadromuz, deneyimlerini bir havuzda toplayarak, tek bir kişinin tek bir kurumda ulaşabileceğinin çok ötesinde bir bilgi birikimini sizlere sunmaktadır.

Network Bakım Hizmetleri

Network Sistemleri Yerel ve Uzak Alan tüm iletişim hizmetleri, Müşterilerimizin gereksinim ve önerileri değerlendirilerek ilgili tüm eğitimlerini tamamlamış uzman personeliyle Promet hizmet ve kalite anlayışı doğrultusunda verilmektedir.

Network Bakım Hizmetleri alanında sunduğumuz çözüm ve hizmetler;

Masaüstü İşletim Destek Hizmetleri

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, müşteri lokasyonunda bulundurulacak yeterli miktarda uzman personel ile masaüstü sistemlerinde işletim ve kullanıcı destek hizmetleri verilmektedir.

Bunun dışında, envanter yönetimi, yazılım dağıtım, IMAC (kurulum, taşıma, uygulama, değişiklik) hizmetleri de bu hizmet kapsamda verilebilmektedir.

Uzaktan İzleme-Yönetim Hizmetleri

Uzaktan izleme ve yönetim hizmetlerimiz kapsamında müşterilerimizin ağ altyapısının ve sistemlerinin en yüksek performansta ve kesintisiz çalışması hedeflenmektedir.

Müşterilerin olası sorunlarının ve sorun kaynaklarının proaktif bir yaklaşım ile önceden tespit edilerek ortadan kaldırılması, en iyi işletim sonuçlarının alınması ve iş kayıplarının önlenmesi sağlanmaktadır. Bu hizmet ile ağ altyapısı ve sistemlerin durumları ile ilgili olarak müşterilere düzenli raporlar iletilmekte ayrıca iyileştirme önerileri de sunulmaktadır.

Mail Bülten

Promet Şirketler Topluluğu