Hakkımızda

Anasayfa - Kurumsal - Hakkımızda
Hakkımızda
Biz Kimiz?
null

Promet, uzun yıllara dayanan sektörel deneyime sahip bir ekip tarafından 2008 yılında kuruldu.

Bilgi teknolojisi yatırımlarında danışılacak güvenilir bir kaynak olma hedefimizle, çözüm odaklı profesyonel yapı ve pro-aktif anlayış ile hizmet sunuyoruz.

Kendini sürekli geliştiren, sağlıklı büyüyen ve iddialı bir sistem entegratör firması olarak ilk günden itibaren hedeflerimiz doğrultusunda ilerliyoruz.

Özel yazılım çözümleri sunma konusunda uzmanlaşmış Promet Bilgi Sistemleri, Türkiye’nin önde gelen kamu kurumlarına ISO/IEC TR15504 (SPICE 2 Organizasyonel Olgunluk Belgesi) standardını kullanarak ürettiği yazılım çözümeri ile katkı sağlamaktadır.

Ne yapıyoruz?
null

Günümüz bilgi teknolojiler, her geçen gün artan, çoklu ortam, farklı mimariler, karmaşık ürünler ve farklı markalar gerektiren çözümlerin oluşturulması ve entegre edilmesini gerektiriyor.

Yeni nesil sistem entegrasyonu olarak isimlendirdiğimiz çözüm yaklaşımı ve hizmet anlayışıyla; müşterilerimize operasyonel verimlilik ve süreklilik sağlıyor, özgün çözümlerle işlerine değer katıyoruz.

En etkin çözümleri, en uygun altyapı, mimari ve teknolojilerle sunmak için uygulama yetkinliğimizi, sürekli öğrenen organizasyonumuzun deneyim, çeviklik, beceri ve kararlılığını kullanıyoruz.

ISO/IEC TR15504 (SPICE 2 Organizasyonel Olgunluk Belgesi) standardını kullanarak çağdaş ve güvenilir yazılım çözümleri üretiyoruz.

Misyonumuz
null

Bilgi teknolojileri alanında hizmet sunduğumuz tüm paydaşlarımıza, profesyonel ve pro-aktif yaklaşım, araştırma-geliştirme çalışmaları ile yeni nesil sistem entegrasyon ve yazılım geliştirme hizmetleri sunmak.

Vizyonumuz
null

Esnek, hızlı ve müşteri odaklı yaklaşımı, öğrenen organizasyonu ile Türkiye’nin öncü ve saygın yeni nesil sistem entegratörü, güvenilir ve alanında lider bir yazılım firması olmak.

GRUP ŞİRKETLER

Mail Bülten

Promet Şirketler Topluluğu