Slide ANAHTAR SENDE!
Active Filo Hakkında

ACTIVE Filo 2016 yılında ‘ANAHTAR SENDE!’ sloganı ile Ankara’da kurularak , müşterilerine en kaliteli hizmeti sunma anlayışı ile yola çıktı.

Uzun yıllardır farklı sektörlerde faaliyet gösteren PROMET ŞİRKETLER TOPLULUĞU çatısı altında yer alan firmamız , Türkiye’nin her noktasında müşterilerini hızlı ve sorunsuz hizmetlerle buluşturarak ‘MUTLU MÜŞTERİ’ hedefi ile her geçen gün operasyonel alt yapısını güçlendirmektedir.
Genç araç filosu ile Bireysel müşterilere , işletmelere ve kurumlara uzun dönem araç kiralama hizmeti sunan ACTIVE Filo deneyimli kadrosu, kurumsal yapısı ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla seçkin referanslara sahiptir
Şirketimiz, müşteri memnuniyeti odaklı sürdürülebilir büyüme anlayışı doğrultusunda hareket ederek, operasyonel filo kiralama sektöründe yeni bir vizyon yaratmıştır.

Misyonumuz

Sahip olduğumuz güçlü kadromuzun sektörde uzun yıllar sonucu edindiği bilgi birikimi ve tecrübesi ile müşterilerimizin talep ve beklentilerini öngörerek, onlara en hızlı ve doğru çözümü sunarak uzun vadeli ilişkiler kurmaktadır.

Vizyonumuz

Operasyonel araç kiralama sektöründe, sunduğumuz hizmet ile müşteri memnuniyet algısına yön vererek, sektörde tercih edilen öncü bir şirket olmaktır.

Mail Bülten

Promet Şirketler Topluluğu